Birebin kayıt bonusu

Türkiye’de Birebin para yatırma yöntemleri

Bilyoner, Nesine ya da Birebin para yatırma ile İddaa’yı sanal ortamlarda oynayabilmek mümkün hale geldi. Birebin para yatırma ile üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.

Birebin para yatırma sonucunda bakiyenize eklenen sanal parayı gerçek paraya dönüştürmek sadece sizin elinizde. Minimum para yatırma konusunda siteden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu anlamda havale ile para yatırma yaptığınızda 3 liralık bir aktarım yapmanız gerekiyor. Birebin’de para yatırma konusunda pek çok alternatif söz konusu.

Birebin para yatırma bankamatik üzerinden mümkün mü ya da ilk para yatırma bonusu veriliyor mu gibi sorulara yanıt aramaya çalışacağız. Her şeyden önce Birebin hesaba para yatırma işlemini yapmakla işe başlamalısınız. Bilindiği üzere birebin hesaba para yatırma olarak gerçekleşiyor.

Tüm para yatırma seçenekleri için Birebin sitesinin resmi sayfasındaki Para Yatır bölümüne girerek görebilirsiniz. Birebin hesaba para yatırma bir dakikanızı dahi almayacak, kısa bir işlemdir. İddaa üzerinden nasıl kazanç sağlayacağınıza odaklanmanız yeterli, zaten para yatırma çekme süreçleri Birebin platformunda son derece basit bir şekilde gerçekleşiyor. Ülkemizde faaliyet gösterdiği dönemlerde paypal para yatırma da önemli bir opsiyon olarak görülüyordu.  

Birebin kayıt bonusu

Mevduat için Birebin mobil ödeme

Birebin mobil para yatırma da önemli bir opsiyondur. Aplikasyonunu yüklemek suretiyle internet bankacılığını kullanarak birebin mobil para yatırma sürecini tamamlayabilirsiniz. Kredi kartından para yatırmak isteyen kullanıcılar bunu mobil cihazlar üzerinden rahatlıkla yapabilir. Mobil ödemeler genellikle atmden para yatırma seçeneklerine göre çok daha ideal ve pratik bir yoldur.

Mobil cihazlardan aynı zamanda Vodafone gibi hatlar aracılığı ile de hesaba para yatırmak mümkün. Birebin mobil para yatırma de bunlardan biridir. Birebin coma para yatırma çok kolay. Sürekli güncellenen aplikasyonu sayesinde işlemlerinizi Türk bankası üzerinden yapabilirsiniz. Örneğin Ziraat para yatırma seçeneklerinin çok popüler olduğunu ifade edebiliriz:

 • Birebin üyelerinin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de bankamatikten para yatırma başta olmak üzere; Kısaca aktaralım.
 • Her şeyden önce Birebin üyeliğinizin tamamlanması gerekir. Kendi kimlik numaranız ve resmi banka hesaplarınızla beraber sisteme kaydolmalısınız.
 • Biz bankamatik ödemelerini örnek olarak alalım.
 • Para yatırma limitleri, hesabınızda zaten var olan paranızı üye numaranıza aktarabilirsiniz.
 • Bunun için bankamatik menüsünden Ödemeler kısmına girmeniz gerekecek. Bir para yatırma limiti ile karşılaşmaksızın yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Birebin kayıt bonusu

Birebin nasıl para yatırılır

Birebin para yatırma sorunu ile karşılaşmaksızın İdda oynamaya başlayabilirsiniz. At Yarışlarına dair programları inceleyebilirsiniz; Birebin para yatırma sorunu ile sadece site güncellemesi yapıldığı zaman karşılanabilir. Buna karşın Birebin para yatırma sorunu ile karşılaşıyorsanız mutlaka yetkililerle iletişim kurun.

İninal kart, ne de visa para yatırma sorunu yaratmamaktadır. Banka havalesi para yatırmadan mobil ödemeye her şekilde ödemenizi hiç çekinmeden yapabilirsiniz. En uygun para yatırma formu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birebin kayıt bonusu

Birebin para yatırma cep telefonundan

Birebin kullanıcıları bankacılık süreçlerinde para yatırma sorunu ile karşılaşmamaktadır. Para aktarma konusunda bir diğer cazip yöntem de Sms ile para yatırma yöntemidir. Dilerseniz telefondan para yatırma yöntemiyle 1 TL bile yatırabilirsiniz. Peki telefondan para yatırma nasıl gerçekleşiyor?

Mobil üzerinden Birebin para yatırma nasıl gerçekleşiyor sorusuna karşılık vermeye sms yöntemiyle en az para yatırma sınırı 1 TL olarak belirlenmiştir. SMS ile Birebin para yatırma nasıl gerçekleşiyor sorusuna karşı daha detaylı yanıtlar bulmak için Birebin internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Birebin mobilden para yatırma işlemini yaptıktan sonra artık oyunun içeriğine odaklanmaya başlayabilirsiniz. Para yatırma saatleri içinde (24 saat) dilediğiniz gibi bakiyenizi yükseltin ve oynamaya başlayın. Peki Birebin’in değerli yorumcuları kimler? Birebin mobilden para yatırma farkıyla ödeme yaptığınızda para yatırma saatleri gibi sınırlandırmalarla karşılaşmazsınız. Hesabına para yatırmak için yukarıdaki yönergeleri takip edin.

Yasal olan bu siteye şu kurumlar aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz:

 • Akbank para yatırma.
 • Garanti para yatırma.
 • Ptt para yatırma.
 • Denizbank para yatırma.
 • Yapı kredi para yatırma.
 • Vakıfbank para yatırma.

Bütün bunların yanında elbette QR kodu ile para yatırma ve cepbank para yatırma seçeneği de oldukça popüler. ATM para yatırma kurallarını da yukarıda genel hatları ile açıklamaya çalışmıştık. Ücretsiz para yatırma konusunda belli bankalarla ya da online ödeme yapan firmalarla anlaşma yapıldığını söyleyebiliriz. Para yatırma ve çekme konusunda çeşitli komisyonlarla uğraşmak istemiyorsanız doğru ödeme kanallarını tercih edin.

Hesabıma para yatırma konusunda endişelerim var diyorsanız size mobil uygulamasını öneririz. Hesabına ücretsiz para yatırma olanağı sunan mobil uygulamaları, aynı zamanda hızıyla da fark yaratıyor. Bu nedenle cepten para yatırma konusunda size zaman kazandıracak olan uygulamaları çeşitli indirme sitelerinden aplikasyon olarak yükleyebilirsiniz. Herhangi bir para yatırma ücreti ödemeksizin en doğru ödeme kanalını tercih etmelisiniz. Bankaların para yatırma komisyonları arasında çok ciddi farklar olabiliyor. Herkese bol şanslar bol kazançlar dileriz.

Birebin kayıt bonusu
Bu yayını değerlendir
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir